منو

درباره ما

درباره بامین تهویه بیشتر بدانید

درباره ما

درباره ما

بامین تهویه ، تخصصی ترین سایت تاسیساتی کشور

about

شرکت فنی مهندسی بامین تهویه در زمینه تامین و تهیه تجهیزات سیستمهای حرارتی، برودتی، تهویه مطبوع ، آبرسانی، استخر و سونا و جکوزی، سیستمهای کنترل، سیستمهای گرمایش مرکزی و... در سطح کشور و خارج کشور در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. فروشگاه اینترینتی بامین تهویه با درج تمامی اطلاعات فنی، تصاویر و نازل ترین قیمت ها و قابلیت جستجو، مقایسه،بررسی وانتخاب انواع سیستمهای تاسیسات خانگی و صنعتی امکان خریدی مطمئن با مدیریت زمان و هزینه را فراهم ساخته است.

فروشگاه اینترنتی بامین تهویه تولید کننده انواع برج خنک کننده ، بوسترپمپ، مبدل های حرارتی پوسته و لوله ، منابع ، فیلتر شنی، سختی گیررزینی، هواساز، ایرواشر، زنت و... با برند بامین تهویه (ثبت شده در سازمانهای ذیصلاح) طبق آخرین استاندارها و درخواست مشتریان می باشد. این فروشگاه جهت ارتقاء سطح کیفی و علمی صنعت تاسیسات در ایران و همچنین گسترش و انتشار فنون تاسیسات سعی در گردآوری مقالات و مطالب مفید آموزشی صنعت تاسیسات داشته و از تمامی دانش پژوهان، دانشجویان و فعالان این صنعت جهت درج مقالات و یا اصلاح مطالب آموزشی در وب سایت این شرکت دعوت به عمل می آورد. پرسنل شرکت بامین تهویه از فارغ التحصیلان معتبر دانشگاه های سطح کشور با تجارب چندین ساله علمی و عملی در زمینه مشاوره، نظارت، اجرا، تعمیرو نگهداری این صنعت می باشند.

ایده شکل گیری

شرکت فنی مهندسی بامین تهویه در راستای ارائه اطلاعات فنی و تخصصی و سهولت در انتخاب دستگاه های تهویه مطبوع، گرمایش، آبرسانی، استخر و ... با بکارگیری از مهندسین جوان و با تجربه در جهت تولید محتوا ومشاوره و درج محتوا و اطلاعات فنی در وب سایت فروشگاهی شکل گرفته است.
کمک به انتخاب بهینه، مشاوره و معرفی محصولات حرارتی و برودتی و آبرسانی و ... موجود در بازار طبق نیاز مشتری از اصول اولیه شرکت بامین تهویه است.
بامین تهویه صرفا یک فروشگاه اینترنتی نیست، بلکه علاوه بر ارائه محصولات موجود در بازار تاسیسات با کمک نیروهای جوان و با تجربه اقدام به طراحی و ساخت انواع تجهیزات تاسیساتی از جمله دستگاه های تهویه مطبوع، تجهیزات گرمایشی، تجهیزات تصفیه آب، استخر، سونا جکوزی و مخازن تحت فشار نموده است.

ایده شکل گیری
اشتغال زایی

اشتغال زایی

سهم اشتغال زایی شرکت بامین تهویه در بازار کار بکارگیری نیروهای جوان با مدارک تحصیلی مکانیک، IT، حسابداری، نیروهای فنی حرفه ای، تاسیسات، برق، ساخت و تولید و ... است.
علاوه بر افرادی که به صورت مستقیم با شرکت همکاری دارند افرادی هستند که در حوزه ی حمل و نقل، بسته بندی، ارسال کالا و امور خدماتی و نصب و راه اندازی تجهیزات با این شرکت همکاری می کنند.
هدف بامین تهویه در بحث اشتغال زایی استفاده از نیروهای جوان و با استعداد با تکیه بر آموزش علمی و عملی است.

امکانات و ویژگی های فروشگاه اینترنتی بامین تهویه

شرکت بامین تهویه علاوه بر امکان خرید اینترنتی راحت و آسان تجهیزات تاسیسات ،امکان سفارش تولید برخی محصولات مانند دستگاهای تصفیه و تامین آب، سیستم سرمایشی و گرمایشی، مخازن تحت فشار ذخیره و … را دارد.

همچین امکان بازدید از مراحل ساخت دستگاه های سفارشی در محل کارخانه وجود دارد.بازدید از پروژه های انجام شده،امکان تماس تلفنی و مشاوره وطراحی و محاسبات سیستم های مرکزی تهویه و تهیه نقشه های مکانیکی، … از دیگر امکانات و وجه تمایز بامین تهویه است.

امکانات و ویژگی های فروشگاه اینترنتی بامین تهویه
خدمات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی بامین تهویه

خدمات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی بامین تهویه

شرکت بامین تهویه آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره، طراحی و نقشه کشی در زمینه تاسیسات حرارتی و برودتی استخر و … آماده قبول سفارش تولید انواع سیستم های آبرسان، تصفیه، مخازن ذخیره و تحت فشار، مخازن تولید آبگرم و سیستم های تهویه مطبوع و گرمایش است.

شرکت بامین تهویه علاوه بر همکاری با مشتریان، همکاری متقابل با تولیدکنندگان و واردکنندگان دارد. لذا امکان درج محصولات وارداتی یا تولیدی داخلی جهت فروش و تبلیغات در وب سایت بامین تهویه وجود دارد.

افتخارات بامین تهویه در یک نگاه

از افتخارات بامین تهویه همکاری دائمی با شرکت های بزرگ مانند شرکت کاله، شرکت نفت فلات قاره، پتروشیمی پارس، دانشگاه تهران، زامیاد، ایران خودرو، سایپا، پرشیا خودرو، همراه اول، مبین نت، دانشگاه علم و صنعت، گلرنگ،قرارگاه خاتم، بیمارستان میلاد، بیمارستان لقمان، دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیمارستان پیوند اعضا، بیمارستان بوعلی، بیمارستان طرفه، بیمارستان باهنر، دانشگاه خوارزمی، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه هنر، دانشگاه امام حسین، دانشگاه تربیت مدرس، ماموت، داروپخش، صنایع دکتر عبیدی، ایفا سرام، نیروی زمینی ارتش، شرکت مهرام، زرماکارون و … بسیاری از هتل ها، سازمان ها و شرکت های دیگر  می باشد.

افتخارات بامین تهویه در یک نگاه
ارائه خدمات به سایر کشورها

ارائه خدمات به سایر کشورها

کشورهای همسایه مانند عراق، افغانستان و ارمنستان از بزرگترین مشتریان خارجی شرکت بامین تهویه هستند که اغلب مشتری تجهیزات تولیدی مانند برج خنک کننده، سیستم های تهویه مطبوع مانند چیلر ،هواساز و ایرواشر، آبگرمکن صنعتی و… هستند.

بامین تهویه ، تخصصی ترین وب سایت تاسیساتی کشور ،تامین کننده تجهیزات سیستمهای حرارتی، برودتی، تهویه مطبوع ، آبرسانی، استخر و سونا و جکوزی و... در سطح کشور و خارج کشور

شرکت فنی مهندسی بامین تهویه در زمینه تامین و تهیه تجهیزات سیستمهای حرارتی، برودتی، تهویه مطبوع ، آبرسانی، استخر و سونا و جکوزی، سیستمهای کنترل، سیستمهای گرمایش مرکزی و... در سطح کشور و خارج کشور در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. فروشگاه اینترنتی بامین تهویه با درج تمامی اطلاعات فنی، تصاویر و نازل ترین قیمت ها و قابلیت جستجو، مقایسه،بررسی وانتخاب انواع سیستمهای تاسیسات خانگی و صنعتی امکان خریدی مطمئن با مدیریت زمان و هزینه را فراهم ساخته است.

Services