منو
قیمت کولر گازی
قیمت کولر گازی

شنبه 31 فروردین 1398

0 1216 586

قیمت کولر گازی

قیمت کولر گازی با توجه به نوع برند ، تجهیزات و تحقاقات مانند اینورتر ، گرید انرژی مصرفی ، سیستم عملکرد ، حداکثر دمای کاری ، نوع کولر گازی ( پنجره ای ، پرتابل ، دیواری ) و ظرفیت برودتی و ... قیمت کولر گازی متغیر است.

قیمت کولر گازی با توجه به نوع برند ، تجهیزات و تحقاقات مانند اینورتر ، گرید انرژی مصرفی ، سیستم عملکرد ، حداکثر دمای کاری ، نوع کولر گازی ( پنجره ای ، پرتابل ، دیواری ) و ظرفیت برودتی و ... متغیر است.
قیمت کولر گازی اینورتر در اولین دسته بندی به نسبت کولر گازی بدون اینورتر بالاتر است ، آن هم بدلیل استفاده از کمپرسور مخصوص و استفاده از تکنولوژی اینورتر و بردهای مخصوص الکترونیکی که به ادعای بعضی سازندگان تا 60 درصد در مصرف برق صرفه جویی به عمل می آورند.


در دسته بندی دوم برندها ی مختلف قیمت کولر گازی ها متفاوت است . که می توان بصورت تجربی به سه دسته کولرهای قیمت بالا و کیفیت مناسب مانند اجنرال ، میتسوبیشی ، پاناسونیک ، شارپ و ...
کولر گازی قیمت مناسب مانند برندهای هایسنس ، گری ، سامسونگ ، AUX و ایران رادیاتور و ...
کولر گازی قیمت پایین مانند کولر گازی جنرال ، جنرال مکس و ...
گرید مصرف انرژی در کولر گازی تا حدودی تعیین کننده قیمت کولر گازی است . برای اینکه مصرف برق کولر گازی در گرید انرژی به A نزدیک شود باید از گاز مبرد و کمپرسورهای مخصوص ، سیستم اینورتر و ... در سیستم کولر گازی استفاده شود . معمولا کولر گازی هایی که به گاز R22 کار می کنند دارای گرید C و B و کولر گازی هایی که با گاز RH10 عمل می کنند دارای گرید A هستند . کولر گازی های اینورتر تماما از نوع گرید A و A+ هستند.

قیمت کولر گازی
سیستم عملکرد از عوامل دیگر تعیین قیمت کولر گازی هستند . این که کولر گازی توانایی گرم کردن و سرد کردن را داشته باشند دارای قیمت بالاتری به نسبت یک کولر فقط سرمایشی است . چرا که در کولر گازی در فصلی از تجهیزات مخصوصی مانند کیت مخصوص و شیر چهارراهه استفاده شده است.
حداکثر و حداقل دمای کاری مطابقت کولر گازی را با اقلیم مشخص می کند و تاثیر مستقیم در قیمت کولر گازی دارد. برخی از مدل های کولر گازی قابلیت کارکرد تا دمای 42 درجه سانتی گراد و برخی دیگر تا دمای 60 درجه سانتی گراد قابلیت خنک کاری دارند که این مهم مربوط به نوع کمپرسور و نوع گاز مصرفی دارد . به دستگاه های کولر گازی که قابلیت کارکرد در دمای بالا را دارند کولر گازی تروپیکال ، کولر گازی گرمسیری و یا کولر گازی موتور سنگین گفته می شود و در کشور ، معمولا دو نیمه جنوبی کشور که آب و هوای گرمسیری دارند کاربرد بسزایی دارند.
نوع کولر گازی ایستاده ، دیواری ، پنجره ای ، پرتابل و کاستی در قیمت کولر گازی تاثیر دارد. برخی از مدل ها مانند کولر گازی ایستاده بدلیل ظرفیت بالا دارای قیمت بالایی هستند . در رده دوم قیمت کولر گازی کاستی است که از سیستم پمپ درین و طراحی خاص بهره مند است . رده سوم کولر گازی اسپلیت دیواری است و در رده چهارم و پنجم قیمت کولر گازی پرتابل و پنجره ای قرار دارد.

 

مشاوره و فروش کولر گازی در بامین تهویه

 

مشاورین شرکت بامین تهویه امکان ارائه مشاروه جهت انتخاب و خرید انواع کولر گازی را به مشتریان محترم دارا میباشد.
فروشگاه اینترنتی بامین تهویه تمامی اطلاعات فنی و تصاویر دستگاه های کولر گازی را با نازل ترین قیمت ها جهت مقایسه دستگاهها و خرید آسان، خارج از محدوده زمانی و مکانی و به آسان ترین روش ممکن را در اختیار مشتریان محترم قرار داده است. 

به منظور مشاهده اطلاعات بیشتر در خصوص خرید انواع برند های کولر گازی و اسپلیت و همچنین مشاهده لیست محصولات بر روی لینک زیر کلیک نمایید.دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

لینک کوتاه

مقالات بیشتر