منو
کولر پرتابل
کولر پرتابل

یکشنبه 8 اردیبهشت 1398

0 1643 756

کولر پرتابل

کولر پرتابل به کولر های کوچک قابل حمل گفته می شوند که معمولا دارای چرخ و پایه برای حمل و جابه جایی آسان هستند .کولر پرتابل در دو نوع آبی و گازی تولید می شود.

کولر پرتابل به کولر های کوچک قابل حمل گفته می شوند که معمولا دارای چرخ و پایه برای حمل و جابه جایی آسان هستند .کولر پرتابل در دو نوع آبی و گازی تولید می شود.
 

کولر پرتابل آبی


کولر پرتابل آبی که در ظرفیت های کوچک تولید می شود از فن سانتریفیوژ و یا آکسیال استفاده می کند این فن هوای مکش شده را از روی بسته پوشال یا سلولوز عبور می دهد و محیط را خنک می کند اما خنک شدن محیط با استفاده از رطوبت تا حدی ممکن است که به رطوبت اشباع نرسیم. با توجه به این که کولر های آبی معمولا برای خنک کردن محیط از 100% هوا استفاده می کند و هیچ هوای تازه ای را وارد محیط نمی کند صرفا رطوبت محیط را بالا برده و در طولانی مدت تغییری در دمای محیط ایجاد نمی کند.
در بسیاری از موارد که از کولر پرتابل آبی استفاده می شود نارضایتی از عملکرد مطرح می شود چرا که عملا کولر آبی پرتابل اساس تهویه مطبوع و نقطه آسایش را زیر سوال می برد.

کولر پرتابل آبی


کولر گازی پرتابل

 

کولر گازی پرتابل که در ظرفیت های 14000 تولید می شود. دارای سیستم تبرید تراکمی مانند اسپلیت ها و کولر گازی های پنجره ای است و کافیست لوله خروجی هوا را از پنجره خارج کرد.
در استفاده از کولر پرتابل گازی در نظر داشته باشید که با توجه به هدایت هوای گرم یا سرد شده به محیط بیرون فشار هوای داخل محیط منفی می شود و اگر هوای جایگزین تامین نشود عملکرد کولر گازی به مشکل بر می خورد سپس برای عملکرد بهتر کولر گازی پرتابل باید دریچه تامین هوا در نظر گرفته شود.

کولر پرتابل گازی

 


کاربری کولر پرتابل

 

در کل زمانی  که می شود از سیستم های معمول مانند کولر آبی که بیرون ساختمان نصب می شوند و یا کولر گازی اسپلیت و حتی پنجر ه ای استفاده کرد نباید به دنبال خرید کولر پرتابل رفت چرا که این کولر ها در عین زیبایی و ظرافت دارای مشکلاتی هستند که در برخی موارد مشتری را از خرید کولر گازی پشیمان می کند.

 

مشاوره و فروش کولر گازی در بامین تهویه

 

مشاورین شرکت بامین تهویه امکان ارائه مشاروه جهت انتخاب و خرید انواع کولر گازی را به مشتریان محترم دارا میباشد.
فروشگاه اینترنتی بامین تهویه تمامی اطلاعات فنی و تصاویر دستگاه های کولر گازی را با نازل ترین قیمت ها جهت مقایسه دستگاهها و خرید آسان، خارج از محدوده زمانی و مکانی و به آسان ترین روش ممکن را در اختیار مشتریان محترم قرار داده است. 

 دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

لینک کوتاه

مقالات بیشتر