منو

مقالات داکت اسپلیت

آموزش نصب داکت اسپلیت
دوشنبه 2 اسفند 1400 / 475 38 2
نصب داکت اسپلیت و نکات فنی و اجرایی نصب برای برندهای مختلف داکت اسپلیت تفاوتهایی دارد، توجه به دستورالعمل های ارائه شده توسط تولید کنندگان داکت اسپلیت برای نصب ضروریست. مطالب این مقاله میتواند به عنوان یک چک لیست مورد استفاده ی متخصصان فعال در صنعت برودت قرار گیرد.
علت خنک نکردن داکت اسپلیت
دوشنبه 2 اسفند 1400 / 222 21 0
خنک نکردن داکت اسپلیت میتواند ناشی از دلایل گوناگون باشد.علت خنک نکردن داکت اسپلیت و سایر مشکلات و خرابی های ممکن در یک دستگاه داکت اسپلیت در این مقاله مورد بررسی و بحث قرار میگیرد و با نگاهی تخصصی تر به نحوه سرویس داکت اسپلیت و برخی نکات مرتبط با نگهداری و بهره برداری از این دستگاه پرداخته میشود.
نحوه تنطیم داکت اسپلیت برای زمستان و تابستان
شنبه 2 بهمن 1400 / 242 56 0
یکی از سیستم های تهویه مطبوع که قابلیت تامین سرمایش و گرمایش را به صورت کامل داراست داکت اسپلیت است . داکت اسپلیت اصل نوعی کولر گازی اسپلیت کانالی بوده که در زیر سقف واحدها نصب میشود و هوای سرد و گرم را از طریق کانال کشی در سقف کاذب و از طریق دریچه هایی که در هر اتاق نصب میشود توزیع میکند. در ادامه مقاله نحوه تنطیم داکت اسپلیت برای زمستان و تابستان را توضیح خواهیم داد.
راهنمای استفاده از داکت اسپلیت
دوشنبه 12 آبان 1399 / 1182 471 0
داکت اسپلیت در پنل داخلی خود با بهره گیری از الکتروفن قوی تر نسبت به کولر گازی امکان کانال کشی در سقف یا دیوار کاذب را مهیا می سازد .
این دستگاه از دو بخش یونیت خارجی و یونیت داخلی تشکیل شده است که یونیت خارجی دستگاه باید در ارتفاع و فاصله افقی متناسب با ظرفیت و نوع آن نصب گردد تا کارایی مناسب را داشته باشد.
در این مقاله چگونگی استفاده از داکت اسپلیت، تنظیم دمای دستگاه و ... بیان شده است.