منو

مقالات دیگ آبگرم

بررسی ظرفیت و اجزای دیگ آب گرم
چهارشنبه 4 آبان 1401 / 19 2 0
دیگ آب گرم را می توان بخشی مهم در سیستم های گرمایشی شمرد. در سایت بامین تهویه نمونه های مختلف این دیگ با برند پاکمن را می توانید مشاهده نمایید.
دیگ آبگرم چیست؟
سه شنبه 14 دی 1400 / 213 50 0
در یک تاسیسات حرارت مرکزی برای تولید حرارت جهت تامین نیاز گرمایشی ساختمان و تهیه آب گرم مصرفی از روش مختلفی نظیر منابع تجدید پذیر ، پمپ های حرارتی ، پکیج های حرارتی و دیگ آبگرم تامین میشود.یک از این روشها استفاده از دیگ های حرارت مرکزی است که میتواند انرژی حرارتی خود را از منابع مختلف تامین کند. در ادامه مقاله به بررسی انواع دیگ آبگرم می پردازیم.
مقایسه دیگ چدنی و دیگ فولادی
دوشنبه 1 آذر 1400 / 390 109 0
مقایسه دیگ چدنی و دیگ فولادی : برای خرید و انتخاب دیگ چدنی یا فولادی برای یک پروژه نیاز به شناخت کامل ساختمان هر کدام از این دیگ ها و دانستن نقاط ضعف و قوت هر یک میباشد.در این مقاله به بررسی مقایسه دیگ چدنی و دیگ فولادی فشار پایین که در ظرفیت های مختلف در تاسیسات حرارت مرکزی مورد استفاده قرار میگیرند پرداخته میشود .
موتور خانه تاسیسات
یکشنبه 22 اردیبهشت 1398 / 1361 614 0
موتور خانه تاسیسات با توجه به نوع کاربری ساختمان و نظر مهندس طراح می بایستی به شکل مناسب ساخته شود که بتواند بخشی از تجهیزات زیر را (بسته به موارد مورد نیاز ) در خود جای دهد.همراه ما باشید تا با تجهیزات موتورخانه و ساختمان آن آشنا شوید.