منو

مقالات رادیاتور

انواع رادیاتور پنلی فولادی
چهارشنبه 11 آبان 1401 / 33 8 0
رادیاتور پنلی فولادی وسیله ای گرمایشی می باشد که طرفداران زیادی دارد. در سایت بامین تهویه می توانید برندهای معتبر و معروفی از رادیاتورها را مشاهده نمایید.
بهترین رادیاتور پنلی در ایران
یکشنبه 1 آبان 1401 / 43 7 0
رادیاتور پنلی ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که باعث محبوبیت آن ها شده است. برندهای زیادی در بازار موجود است اما توصیه می‌شود که بهترین را انتخاب نمایید.
رادیاتور پنلی یا پره ای کدام بهتر است ؟
سه شنبه 29 شهریور 1401 / 50 10 0
رادیاتور پنلی و پره ای امروزه بحث داغ خانواده ها برای استفاده از آن به عنوان سیستم گرمایشی منازل می باشد.
علت گرم نشدن رادیاتور ها
پنجشنبه 25 آذر 1400 / 515 144 0
رادیاتور یکی از پر کاربردترین سیستم های گرمایشی در ایران به شمار می رود که وسیله ای برای انتقال گرمای آب (سیال) به محیط می باشد. رادیاتور همانند سایر تاسیسات گرمایشی ممکن است گاهی به جهت وجود نقص در سیستم پکیج یا خود رادیاتور عملکرد درستی نداشته و به دلایل مختلف سرد شود.
در این مقاله از وبسایت بامین تهویه علت گرم نشدن رادیاتور را از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار داده ایم. اگر شما نیز تا کنون با این مشکل مواجه شده اید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.
حوله خشک کن و مزایای آن
شنبه 20 آذر 1400 / 317 83 0
حوله خشک کن و مزایای آن : حوله خشک کن یا رادیاتور حوله ای از لوازم توزیع حرارت در محیط  و در دسته ی رادیاتورها است که مختص  استفاده در محیط های مرطوب نظیر حمام ها ، سرویس بهداشتی ، استخر و ... طراحی و تولید شده اند. در این مقاله به بررسی حوله خشک کن و مزایای آن می پردازیم.
گرمایش از کف چیست ؟
پنجشنبه 18 آذر 1400 / 294 76 0
گرمایش از کف چیست ؟ سیستم گرمایش از کف با تنوع کاربری زیاد و مصرف پایین انرژی در سیستم های گرمایش نسبت به سیستم های موجود نظیر رادیاتور ، فن کویل ، بخاری گازی و ... تقریبا بی رغیب می باشد. در این مطلب با گرمایش از کف چیست ؟ عملکرد، مزایا و معایب استفاده از سیستم گرمایش از کف بررسی کرده ایم تا با آگاهی از تمامی جنبه ها و شناخت کامل بتوانید بهترین محصول متناسب با نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید.
راهنمای خرید رادیاتور
پنجشنبه 11 آذر 1400 / 559 152 0
یکی از متداول ترین و پرکاربرد ترین سیستم های توزیع کننده حرارت، رادیاتورها هستند که برای گرمایش مکان های گوناگون مانند: منازل، ادارات، بیمارستان ها و... مورد استفاده قرار میگیرند. برای انتخاب رادیاتور مناسب بهتر است ابتدا شناخت مختصری از انواع رادیاتورها داشته و نسبت به مزایا و معایب انواع رادیاتور آگاهی یابید. در این مطلب انواع رادیاتور را مورد بررسی و مقایسه قرار داده ایم تا با آگاهی و شناخت انواع رادیاتور بهترین رادیاتور را متناسب با نیاز خود انتخاب و خریداری نمایید.
رادیاتور پنلی یا رادیاتور پره ای
یکشنبه 31 مرداد 1400 / 1381 551 0
شاید شما نیز هنگام انتخاب و خرید رادیاتور دچار سردرگمی شوید که کدام نوع رادیاتور می تواند انتخاب بهتری باشد؟ رادیاتور پنلی یا رادیاتور پره ای؟ در این مطلب نکات فنی و مشخصه های هر یک از رادیاتورهای فولادی پنلی و آلومینومی پره ای مانند: ظرفیت حرارتی رادیاتور ، طول عمر، ابعاد، نصب رادیاتور، قیمت رادیاتور و... انواع رادیاتور پنلی و رادیاتور پره ای را مورد بررسی و مقایسه قرار داده ایم. با مطالعه این مطلب می توانید بهترین رادیاتور متناسب با نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید.
آشنایی با محصولات شرکت ایران رادیاتور
یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 / 733 286 0
شرکت ایران رادیاتور یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده تجهیزات گرمایشی و سرمایشی است که از سال 1358 فعالیت خود را به صورت رسمی آغار کرده است. شرکت ایران رادیاتور یک سال بعد از شروع فعالیت خود توانست اولین تولید خود را که رادیاتور آلومینیومی بود، روانه بازار نماید.