منو

مقالات پمپ و بوستر پمپ

نصب پمپ سیرکولاتور
شنبه 15 آبان 1400 / 2817 338 0
نصب صحیح پمپ های سیرکولاتور بر عملکرد و بازدهی پمپ تاثیر مستقیم دارد. در این مطلب، نکات نصب پمپ سیرکولاتور مانند: موقعیت نصب پمپ های سیرکولاتور، محل نصب پمپ سیرکولاتور، اصول نصب پمپ خطی، انواع سیستم کنترل پمپ سیرکولاتور و... را بصورت کامل و گام به گام مورد بررسی قرار داده ایم. با مطالعه این مقاله از وبسایت بامین تهویه می توانید انواع پمپ سیرکولاتور و پمپ خطی را بصورت صحیح و اصولی نصب نمایید.
نکات مهم در تعمیر پمپ ها
یکشنبه 25 مهر 1400 / 911 199 0
در این مقاله از وبسایت بامین تهویه انواع پمپ ، نکات مهم در تعمیر پمپ ، سرویس و نگهداری پمپ ها و نکات فنی هنگام خرید پمپ را بصورت جامع مورد بررسی قرار داده ایم تا کاربران عزیز با مطالعه این مطلب بتوانند بهترین نوع پمپ متناسب با نیاز خود را خریداری نموده و با آگاهی از شرایط نگهداری و سرویس به موقع پمپ ها بتوانند بالاترین بازدهی را از این دستگاه کاربردی داشته باشند.
پمپ شناور
سه شنبه 5 شهریور 1398 / 769 325 0
پمپ شناور در گروه پمپ های سانتریفیوژ طبقاتی مستغرق قرار دارد.پمپ شناور وسیله ای است برای استخراج آب از چاه های عمیق و نیم عمیق ، که کاربرد های وسیعی در مصارف آب شرب ، زراعی و صنعتی دارند. موتور پمپ های شناور  بصورت هرمتیکی بسته شده و به بدنه پمپ وصل شده است. پمپ های شناور دارای درجه حفاظت IP  بالا به جهت امکان غوطه وری در آب هستند.
بهره برداری سری و موازی پمپ
دوشنبه 20 خرداد 1398 / 1241 480 0
بهره برداری سری و موازی پمپ : در برخی از موارد ، دو یا چند پمپ با هم بصورت سری یا موازی نصب می شوند . دربهره برداری سری و موازی پمپ ‌هر دو پمپ دارای ارتفاع یکسان می باشند ،‌اما دبی یا همان آبدهی آنها با هم جمع می شود.
پمپ درین چیست؟
شنبه 18 خرداد 1398 / 3326 1383 0
پمپ درین به پمپ های کوچکی گفته می شود که برای جابه جایی حجم کم آب با ارتفاع کم ،مورد استفاده قرار می گیرند.
آب چگالیده کویل های سرمایشی مانند کولر گازی ، اسپلیت ، فن کویل ، هواساز ، آب درین یونیت های دندان پزشکی ، درین پکیج های چگالشی و .... از موارد کاربردهای پمپ درین است.