منو

مقالات چیلر

آشنایی با چیلر خانگی
یکشنبه 9 مرداد 1401 / 74 16 0
آشنایی با چیلر خانگی موضوعی است که سایت بامین تهویه تصمیم دارد درباره آن صحبت کند‌. چرا که در هر ساختمان اعم از خانه یا اداره و دیگر مکان ها باید از یک سیستم برای تهویه و تغییر دمای هوا استفاده نمود.
خرید و انتخاب چیلر تراکمی
شنبه 20 فروردین 1401 / 215 31 1
در این مقاله به بررسی چیلر تراکمی و قسمت های مختلف آن پرداخته میشود سپس تقسیم بندی نوع چیلر بر حسب نوع کمپرسور ، نوع اواپراتور ، نوع کندانسور و ظرفیت برودت صورت میپذیرد و نکات خرید و انتخاب چیلر تراکمی بیان خواهد شد این نوشتار میتواند یک راهنمای کامل و جامع برای خرید و انتخاب بهترین چیلر تراکمی باشد.
نصب و راه اندازی چیلر تراکمی
شنبه 4 دی 1400 / 409 89 0
نصب و راه اندازی چیلر بصورت صحیح و اصولی باعث میشود دستگاه کارکردی قابل اطمینان و بدون اشکال، بهینه از نظر مصرف انرژی و با حداقل خرابی های ممکن را داشته باشد و در نتیجه طول عمر دستگاه نیز افزایش می یابد. در این مقاله روش صحیح نصب و راه اندازی چیلرهای تراکمی و نکات مهم نصب چیلر تراکمی به اختصار بیان میشود. لازم به ذکر است برای نصب صحیح چیلر، علاوه بر موارد عنوان شده در این مقاله، باید همواره نکات و دستورالعملهای قید شده در کاتالوگ دستگاه که توسط سازنده بیان میشود مدنظر قرار گیرد.
مقایسه چیلر جذبی و تراکمی
شنبه 13 آذر 1400 / 538 165 0
چیلرهای جذبی و تراکمی هر دو در تامین سرمایش ساختمانها به کار میروند. اگر در انتخاب و خرید چیلر دچار تردید شده اید که کدام یک می تواند انتخاب بهتری باشد؟ چیلر جذبی یا چیلر تراکمی؟ تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. در این مطلب با بررسی عملکرد، مزایا، معایب و قیمت چیلر تراکمی و جذبی و... چیلرهای تراکمی و جذبی را بصورت کامل مورد بررسی و مقایسه قرار داده ایم تا با آگاهی از تمامی جنبه ها و شناخت کامل هر دو دستگاه، بتوانید بهترین چیلر متناسب با نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید.