منو

نظرات کاربران

نظرات کاربران

نظرات کاربران

نظرات کاربران

هدف ما در ایجاد بخش نظرات در وبسایت بامین تهویه اشتراک گذاری تجربه ی خرید و کاربری محصولاتی که به فروش می رسد، است.

بدیهی است که قسمت نظرات بامین تهویه با دیگر شبکه های اجتماعی متفاوت است یعنی:
در این قسمت هرکاربر مجاز بوده که بر اساس چهارچوب قوانین و مقررات سایت بامین تهویه، نظر خود را به اشتراک گذارده و پس از بررسی کارشناسان، تایید و نظر ایشان بر روی سایت قرار گرفته و می تواند نظرش را مشاهده کند؛ بدیهی است که اگر کاربری نظرش با قوانین و مقررات سایت مطابقت نداشته باشد، آن نظر در سایت به نمایش در نمی آید.
"نکته" : لازم به ذکر است که بامین تهویه هیچگونه مسئولیتی در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده در این قسمت ندارد؛ نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی و صحیح بودن نظر درباره ی محتویات نظر نیست، بنابراین از کاربران محترم بامین تهویه تقاضا می شود که نظرات را اصل و پایه ی انتخاب و تصمیم گیری خود قرار ندهند.
 

نظرات کاربران

شرایط و قوانین مربوط به درج نظر در بخش نظرات :

 

 1. استفاده از عنوان : برای نظر یا نقد و بررسی خود توصیه می شود عنوانی متناسب با متن نوشته ی خود انتخاب کنید. زیرا استفاده از عنوان خوب، دیگر کاربران را ترغیب به خواندن متن شما می کند.
 2. نظر خود را با زبان فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. توصیه می شود از استفاده ی مکرر یک کلمه یا حرف، استفاده ی بیش از حد فضای خالی (Spsce)، کشیدن کلمات یا حروف و استفاده از اموجی و شکلک در متن خود پرهیز نمایید.
 3. نقدی مناسب است که فقط مزایا یا فقط معایب یک محصول را درنظر نگیرد بلکه به طور واقع بینانه مزایا یا معایب هر محصول را درکنار همدیگر بررسی کند.
 4. نقد و بررسی کاربران می بایست شامل قوت و ضعف های محصول مورد نظر در استفاده ی عملی و تجربه ی شخصی فرد باشد و مزایا و معایب به صورت تیتر وار درج شود.
 5. لازم به ذکر است که لطفا تا حد ممکن از بزرگ نمایی و مبالغه در متن خود خودداری نمایید.
 6. جهت احترام به سایر بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد خود مطالب زائد و غیرضروری را حذف نموده و فقط مطالب مفید و ضروری را در نقد خود به کار گیرید.
 7. کاربران ارسال کننده ی نظر موظف به رعایت ادبیات محترمانه و حفظ حرمت ها هستند و می بایست از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است که هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از ادبیات و کلمات نامناسب، موجب تایید نشدن نظر کاربر از سوی کارشناسان خواهد بود.
 8. تمامی کاربران این حق را دارند که با رعایت قوانین و مقررات، نظر خود را در سایت منتشر کنند. بنابراین حتی اگر نظری جانب دارانه، به دور از واقعیت و یا اشتباه یافتید، نباید شخص نظردهنده را مخاطب قرار داده و از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها نظر خود را می تواند عنوان کند و حق قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.
 9. به هیچ وجه در بخش نظرات مبلغ(قیمت) را ذکر نکرده و درباره ی آن نظری ننویسید و سوال نکنید، برای آگاهی از تغییرات قیمت می توانید از "نمودار تغییر قیمت" در سایت استفاده کنید.
 10. لطفا در نظرات خود از اغراق و بزرگنمایی درباره ی مزایا و معایب محصول خودداری فرمایید؛ بدیهی است تا حد ممکن از هرگونه نظر مبالغه آمیز یا به دور از واقعیت صرف نظر خواهد شد.
 11. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک های موجود در آن،  از قرار دادن لینک های سایر سایت ها در نظر خود خودداری فرمایید.
 12. لازم به ذکر است، دادن هرگونه لینک از جمله درج ایمیل، نام کاربری شبکه های اجتماعی، لینک به سایت های دیگر و شماره تماس ممنوع بوده و کارشناسان در صورت برخورد با چنین نظری آن را تایید نخواهند کرد.
 13. از بحث های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری کنید؛ بدیهی است تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول مورد نظر باشد.
 14. کاربران می توانند نقد خود به هر قسمت از بامین تهویه را در قسمت مربوط اعلام کنند؛ تقاضا می شود هیچ گونه نقدی را درباره ی سایت یا خدمات آن را در قسمت نظرات ننویسید.
 15. از نشر شایعات یا اطلاعات غیر مطمئن درباره ی محصول مورد نظر جدا خودداری فرموده و همچنین مسائلی را که در مورد آن اطمینان ندارید، به هیچ عنوان در بخش نظرات ثبت نفرمایید.
 16. توصیه می شود مطالب و نظراتی در این بخش ثبت شود که برای بازدید کنندگان سایت مفید باشد و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرضروری ویا غیرمرتبط در این بخش پرهیز کنید.
 17. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه ی تایید نظرات کاربران است لذا تقاضا می شود نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت نموده و از کوتاه کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری فرمایید.