منو

ارتباطات

ارتباطات

ارتباطات

ارتباطات

ارسال هرگونه پیامک ( اس ام اس – SMS ) تحت عنوان بامین تهویه ، با هر شماره دیگری به غیر از 09213105240 جعلی ، تخلف و سوء استفاده از نام بامین تهویه می باشد.

زمانی که شما از سرویس ها و خدمات بامین تهویه استفاده می کنید، به بامین تهویه  ایمیل می زنید ویا تماس میگیرید سفارش اینترنتی و یا تلفنی خود را ثبت یا خرید می کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی صورت گرفته و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه قوانین و مقررات باشد، شما موافقت می کنید که بامین تهویه با تماس تلفنی و یا به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی یا همان ایمیل، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی ) به در خواست شما پاسخ دهد.اطلاعات تماس از جمله ایمیل و شماره تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی مورد تایید مشتری برای مکاتبات و پاسخ های شرکت می باشد.

 

ارتباطات

  بامین تهویه ممکن است جهت اطلاع رسانی خدمات، رویدادها، سرویس های ویژه یا روموشن ها، برای اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ( اس ام اس – SMS) ارسال کند.توجه داشته باشید که 09213105240 تنها شماره ای است که بامین تهویه از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می کند.

همچنین این شماره تنها شماره سامانه ارسال پیامک بامین تهویه است که جهت آگاهی رسانی از وضعیت سفارش یا خدمات، رویداد ها و سرویس های ویژه بامین تهویه را به اطلاع کاربران خود می رساند و روشن است که امکان دریافت پیام های شما از طریق این سامانه ارسال پیامک وجود ندارد.

لازم الذکر است که ارسال هرگونه پیامک ( اس ام اس – SMS ) تحت عنوان بامین تهویه، با هر شماره دیگری جعلی، تخلف و سوء استفاده از نام بامین تهویه می باشد و در صورت دریافت چنین مواردی لطفا جهت پیگیری های قانونی اطلاع دهید.