منو

ضمانت بازگشت وجه

  • خانه
  • ضمانت بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگشت وجه

بازگشت وجه کالاهای خریداری شده از بامین تهویه به دلیل حفظ رضایت مشتری طبق اصول اخلاقی و با رعایت شرایط زیر امکان پذیر است.

چنانچه کالای خریداری شده با محصولی که برای مشتری ارسال شده دارای مغایرت باشد، در صورت هرگونه اشتباه از طرف بامین تهویه، کالا عودت و مبلغ به حساب خریدار عودت داده میشود. لازم به ذکر است که ارسال سفارش با پیک شخصی شامل ضمانت بازگشت رایگان نمی شود و هزینه ی ارسال سفارش به عهده ی مشتری می باشد. مشتریانی که ساکن شهر های دیگرهستند: ارسال (همراه با رسید پرداختی پست) به عهده ی مشتری بوده و پس از تایید کارشناس مربوط در رابطه با نقص محصول، هزینه ی پست به همراه مبلغ فاکتور فروش محصول به حساب مشتری عودت داده می شود.
ضمانت بازگشت وجه
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در بامین تهویه به اتمام برسد و بامین تهویه امکان تعویض با محصول و یا جایگزینی را نداشته باشد، می تواند مبلغ واریزی مشتری را به حساب ایشان واریز کند. اگر کالای خریداری شده توسط مشتری به هنگام یکی از طرح های تخفیفی (طرح های تشویقی، پشنهاد داغ و پیشنهاد شگفت انگیز) خریداری شده باشد و به هنگام بازگشت کالا مهلت طرح به اتمام رسیده باشد، مبلغی که مشتری به هنگام خرید پرداخت کرده مبلغ استرداد می باشد و مبلغی که مشتری به هنگام خرید پرداخت کرده به حساب وی واریز می گردد.