منو

رویه های بازگرداندن کالا

 • خانه
 • رویه های بازگرداندن کالا
رویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا

رویه های بازگرداندن کالا

کاربر گرامی لطفاً بمنظور استفاده بهینه از خدمات و خریدغیر حضوری و یا حضوری از فروشگاه آنلاین بامین تهویه تقاضا میگردد موارد درج شده در این بخش را به دقت مطالعه نمایید. بدیهی است ثبت نام و سفارش محصولات از مجموعه به منظور پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بامین تهویه از سوی کاربران می باشد.

فروشگاه اینترنتی بامین تهویه تحت قوانین هفت روز ضمانت بازگشت، سفارشات را بازمی گرداند. چنانچه کالای خریداری شده با محصولی که برای مشتری ارسال شده دارای مغایرت باشد، در صورت هرگونه اشتباه از طرف بامین تهویه، کالا ی ارسالی به صورت رایگان و بدون هیچ هزینه ای برای مشتری، مشروط بر اینکه بسته پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد، تعویض خواهد شد.

رویه های بازگرداندن کالا
 1. "محصولات مصرفی مانند روغن ها و گازها و  ... به دلیل رعایت حقوق شخصی مشتریان از ضمانت بازگشت خارج می شوند و قابلیت بازگشت ندارند".
 2. محصولاتی که از پلمپ خرج شده باشند و ویا نصب و راه اندازی شده باشند به هیچ عنوان امکان بازگشت ندارند.
 3. مشتریان محترمی که بنا به سلیقه شخصی  از محصول ارسال شده رضایت ندارند امکان عودت محصول را ندارند.لطفا قبل از خرید از ابعاد و اندازه و وزن و ظاهر محصول آگاه شوید.
 4. مشتریانی که ساکن تهران هستند، جهت مرجوعی سفارش پس از هماهنگی قبلی با واحد پشتیبانی بامین تهویه می توانند سفارش خود را مرجوع کنند.
 5. توجه : عکس محصولات موجود در سایت جهت اطلاعات بیشتر و کمک به خرید مشتری می باشد و از آنجایی که ممکن است در پاره ای از جزییات با محصول اصلی تفاوت هایی داشته باشد، به استناد بر آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد.
 6. ملاک وجود مغایرت در مشخصات محصول، مشخصات فنی درج شده در وبسایت بامین تهویه است.
 7. اشکال فنی که توسط استفاده نادرست مشتری بر کالا وارد می آید شامل هفت روز ضمانت بازگشت محصول نمی شود.
 8. از نوشتن یا مخدوش کردن جعبه ی اصلی محصول خوددرای کنید و برای ارائه ی توضیحات به واحد خدمات پس از فروش می توانید در برگه جداگانه توضیحات خود را درج نمائید.
 9. آسیب های وارد آمده به مرسوله ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از هفت روز ضمانت بازگشت کالا نمی شود؛ جهت اطلاع بیشتر می توانید شرایط مرتبط با خسارت در حمل و نقل را مطالعه بفرمایید.
رویه های بازگرداندن کالا

ضوابط و مسئولیت های مربوط به فروش محصولات :

 1. بامین تهویه نسبت به عوارض جسمی و بیماری های ناشی از استفاده محصولات (عوارضی از قبیل حساسیت، جراحات و...) هیچگونه مسئولیت و پاسخگویی ندارد.
 2. انجام پیگیری های لازم باید توسط مشتری و از طریق ارتباط با شرکت های مربوط (نمایندگی ها ئ تامین کنندکان کالا) انجام شود".
 3. اطلاعات مربوط به هر محصولات موجود در وبسایت بامین تهویه، صرفا جهت اطلاع رسانی بوده و جنبه  ی مشاوره ندارد.
 4. خریدار می بایست قبل از شفارش و استفاده از محصول، نسبت به کالا ی مورد نظر نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره از متخصصین مربوط اقدام کنند.
 5. لازم به ذکر است "نظراتی که کاربران در خصوص کالای مورد نظر در وبسایت بامین تهویه درج کرده اند، تجربه و اطلاعات شخصی افراد بوده و فاقد مشاوره ی حرفه ای بوده و بامین تهویه  هیچگونه مسئولیتی ندارد".
 6. بامین تهویه هیچگونه مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات نوشته شده روی بسته بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولید کندده ی کالا می باشد.
رویه های بازگرداندن کالا

خسارت در حمل و نقل :

بامین تهویه همواره در تلاش است که کلیه سفارشات در نهایت سلامت، صحت و آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه ی مرسولات از سوی بامین تهویه، تحویل به هریک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید مشتری و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیامک و اطلاع تلفنی) به این معنی می باشد که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل نقل و تحویل به عهده ی شرکت حمل ونقل کننده است و بامین تهویه خسارتی را متقبل نمیشود.