منو

رویه ارسال سفارش

  • خانه
  • رویه ارسال سفارش
رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش

شیوه های ارسال سفارشات شما عزیزان از مجموعه بامین تهویه به شرح زیر خلاصه می گردد.

زمان ارسال سفارش های ثبت شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی بامین تهویه همانطور که در بخش ثبت سفارش توضیح داده شد در روز های کاری قابل ارسال می باشند و و سفارش هایی که پس از پایان زمان روز کاری ثبت می شوند در اولویت پردازش و ارسال اولین روز کاری بعد از سفارش قرار می گیرند. سفارش همشهریان تهرانی در صورت موجود بودن در اسرع وقت حداکثر تا ۲۴ ساعت تحویل خواهد شد.

 

رویه ارسال سفارش
  1. ارسال برای مشتریان تهران : سفارش های ثبت شده برای مشتریان تهران توسط پیک یا وانت در روز و بازه زمانی که مشتری مشخص کرده است ارسال خواهد شد؛ اگرچه قبل از ارسال به وسیله پیک با مشتری هماهنگی های لازم انجام خواهد شد اما اگر مشتری به هر دلیلی نتواند سفارش را از مامور پیک دریافت کند، از سوی واحد پشتیبانی بامین تهویه با مشتری جهت هماهنگی ارسال بعدی تماس برقرار خواهد شد؛
    همچنین لازم به ذکر است که هزینه ی ارسال به عهده ی مشتری می باشد. أقلام سفارشی که نیاز به تولید دارند دارای زمان تحویل طولانی تر هستند.زمان تحویل اینگونه محصولات در پیش فاکتوراعلام میگردد.
  2. ارسال برای مشتریان شهرستان : سفارش های شهر های به غیر از تهران فقط به صورت پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت به روش کارت به کارت یا واریز به حساب امکان پذیر خواهد بود و در همان روز کاری و یا اولین ساعت روز کاری بعد از ثبت سفارش تحویل شرکت پست و یا باربری های مجاز داده شده و ارسال می گردند.
رویه ارسال سفارش
  1. لازم به ذکر است که هرگونه کم کاستی و تاخیر در ارسال سفارش از جانب شرکت پست و باربری قابل پیگیری خواهد بود.
  2. مشتریان محترم میتوانند بارکد پستی و یا بارنامه ارسال کالای خود را پس از خرید کالا از مسئول فروش خود در بامین تهویه دریافت کنند.
  3. برای رهگیری سفارشی که با روش پست پیشتاز ثبت کرده اید، می توانید به چند روش از وضعیت مرسوله ی خود آگاه شوید: - وارد کردن کد 20 رقمی مرسوله در آدرس زیر: http://itemtracking.post.ir/ - مراجعه ی حضوری به پست منطقه ی محل سکونت و یا یکی از شعب پست و ارائه ی کد 20 رقمی مرسوله به مامور پستی. کد رهگیری مرسوله پستی در حساب کاربری مشتریان گرامی ثبت می شود که از طریق آن می توانند بسته ی پستی خود را پیگیری نمایند. برای پیگیری محصولاتی که بوسیله باربری به شهرستان ارسال میشود میتوانید با داشتن شماره بارنامه و تماس با موسسه باربری مورد نظر از وضعیت تحویل مرسوله خود آگاه شوید.
رویه ارسال سفارش

تحویل کالا به مشتری شخص تحویل گیرنده سفارش یا نماینده ی ایشان، به هنگام تحویل محصول ثبت شده در محلی که آدرس آن را در فرم مربوطه به عنوان محل تحویل سفارش پر کرده اند حضور داشته باشد و با ارائه کارت شناسایی سفارش را شخصا تحویل بگیرد.در صورت عدم حضور شخص تحویل گیرنده در محل تحویل، از سوی واحد پشتیبانی بامین تهویه با مشتری جهت هماهنگی ارسال بعدی تماس برقرار خواهد شد. لطفا با سایر اعضای و یا همکاران خود در محل کار خود هماهنگ کنید تا در صورت عدم حضور شما در محل تحویل سفارش، بسته ی سفارش را تحویل گرفته و هزینه ی آن را پرداخت کنند، در غیر این صورت بسته ی سفارش شما برگشت داده خواهد شد.

اگر در دریافت سفارش خود با تاخیر نامعقولی مواجه شدید لطفا با پشتیبانی بامین تهویه تماس بگیرید. لطفا تا نتیجه نهایی و پاسخ همکاران پشتیبانی از ثبت مجدد سفارش، جدا خودداری فرمایید. تلفن واحد پشتیبانی بامین تهویه: 02188323981 تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون هتل، کافی نت، رستوران، کافه، ترمینال، فرودگاه و مکان هایی همانند آن برای بامین تهویه امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل بسته ی سفارش، دقیق و قابل استناد باشد.