منو
انواع رادیاتور پنلی فولادی
انواع رادیاتور پنلی فولادی

چهارشنبه 11 آبان 1401

0 34 8

انواع رادیاتور پنلی فولادی

رادیاتور پنلی فولادی وسیله ای گرمایشی می باشد که طرفداران زیادی دارد. در سایت بامین تهویه می توانید برندهای معتبر و معروفی از رادیاتورها را مشاهده نمایید.

برندهایی مثل فرولی ، ایرفو، ایکسون و شوفاژکار و سایر برندها که می توانید با مراجعه به سایت همه را مشاهده نمایید. اگر قصد دارید از قیمت رادیاتور پنلی مطلع شوید، فقط کافی است با واحد فروش تماس داشته باشید و از آن ها استعلام بگیرید.

از رادیاتور پنلی فولادی چه می دانیم؟

همان گونه که گفته شد رادیاتور ها طرفداران زیادی دارند و این علاقه دلایل زیادی دارد. بخاری ها و شومینه ها پس از مدتی در و دیوارها را سیاه و لکه دار کنند. اما با نصب رادیاتورها این مشکل در ساختمان ها رفع خواهد شد. از مزیت های مهم رادیاتورها ایمنی و دوری از خطرات جانی می باشد. مدل های مختلفی از رادیاتورها را می توانید در بازار مشاهده نمایید. رادیاتور پره ای، شیشه ای، قرنیزی و پنلی از انواع مختلف رادیاتور ها هستند‌.

در این مقاله قصد داریم انواع مختلف رادیاتور پنلی فولادی را به شما معرفی نماییم. برای دسته بندی این رادیاتورها تعداد پره ها، کانکتورها و حتی جنس را در نظر می گیرند. در ساخت این نوع رادیاتور بسیاری از مشکلات نسل های قبل برطرف شده و به همین دلیل محبوبیت بیشتری در بین مردم دارد. همچنین در سایز های مختلف، ارتفاع و عرض و شکل و ظاهر های متنوع می توان این رادیاتور ها را تهیه نمود. نکته مهم دیگر این است که بخش خارجی این رادیاتورها با پلی استر پوشانده شده اند و از خراش خوردگی و مشکلات دیگر جلوگیری می شود‌.

رادیاتور پنلی فولادی چه مزیت هایی دارد؟

این بخش از مقاله را به مزیت های رادیاتور پنلی فولادی اختصاص داده ایم. یکی از قابلیت های این رادیاتورها استفاده از سیستم کانکتور می باشد و این همان سیستمی می باشد که در انواع آلومینیومی وجود ندارد. بازده انرژی این رادیاتور ها به نسبت نمونه های آلومینیومی بسیار مطلوب تر و بیشتر می باشد. شما با قیمت بسیار مناسب تر می توانید این رادیاتورها را تهیه بفرمایید. این مدل های رادیاتور آبگیری با حجم بسیار پایین تری صورت می گیرد و با انواع پکیج سازگاری‌ و هم خوانی دارد. یکی از مزیت های مهم این رادیاتور که در واقع انتظار تمام خریداران می باشد، ظرفیت حرارتی بالا در آن ها می باشد.

با معایب رادیاتور پنلی فولادی نیز آشنا شویم.

در قسمت قبل نکات مثبت و مزیت ها را بیان نمودیم. اما رادیاتور پنلی فولادی معایبی نیز دارد که مشتریان‌ باید از آن ها مطلع باشند‌. یکی از معایب این رادیاتور استفاده از فولاد می باشد. نکته مهم دیگر این است که این رادیاتور امکان دارد دچار خوردگی شود. هرچند که طراحان سعی دارند که این مشکل را رفع نمایند. یکی از کارها برای جلوگیری از این مشکل، این است که طراحان و تولید کنندگان از رنگ‌های خاص با کیفیت بالا استفاده کرده و از خوردگی رادیاتورها جلوگیری می کنند. مشکل دیگر در مورد این رادیاتور ها تحمل کم آن ها در مقابله با فشار بالای آب می باشد. البته قابل ذکر است که اکثر رادیاتورها این مشکل را دارند. برای این کار روی آن ها کاهش دهنده فشار را نصب می کنند.

بهترین رادیاتور پنلی فولادی

انواع رادیاتور پنلی فولادی را می توانید در بازار مشاهده نمایید اما انتخاب بهترین نمونه بسیار مهم می باشد. قابل ذکر است که اکنون بهترین نوع این رادیاتور دارای پنلی یک تکه و از جنس فولاد می باشد. همین آلیاژ فولاد باعث می شود که قدرت حرارتی بالایی از این رادیاتورها مشاهده شود. در ساختمان های مسکونی، اداره ها و مکان های تجاری این رادیاتورها بهترین گزینه به عنوان سیستم گرمایشی هستند. رادیاتور بوتان و ایران رادیاتور را می توان از بهترین برندها نام برد که تضمین شده هستند و در واقع امتحان خود را پس داده اند‌.

سخن پایانی

سال هاست که سایت بامین تهویه در تولید و عرضه سیستم های گرمایشی و سرمایشی فعالیت دارد و با برندهای بسیار معتبر کار می کند. در این سایت می توانید با برندهای مختلف رادیاتور پنلی فولادی آشنا شوید. ایران رادیاتور، بوتان، فرولی، ایرفو، ایسکون، شوفاژکار و سایر برندها را می توانید با ما تجربه نمایید. در مورد قیمت رادیاتور پنلی هر سوالی داشته باشید می توانید با واحد فروش صحبت نمایید.

 دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

لینک کوتاه

مقالات بیشتر